blogy logo
login PRIHLÁS SA
BLOG kira260686
ČLÁNKY
DISKUSIE
1
SLEDOVAŤ BLOG
Vitajte na mojom blogu
Kira260686Shinigami (Danted)
pridal Kira260686 15.7. 2011 o 20:42          Hmmm už ani neviem ako je to dávno čo som ochutnal posledné jablko zo sveta ľudí. Pamätám si, že kedysi boli k sebe ľudia úprimní a milí. Vedeli ako na seba upozorniť a pritom nezvalcovať všetkých okolo seba. Vládcovia mali dôležitú úlohu udržiavať poriadok medzi poddanými a pracujúcimi robotníkmi aby šľachta z toho mala nejaký úžitok. No a tu sa odvíja príbeh o Shinigamim Rudrou a tiež o mne, nakoľko som svedkom tejto ...povedzme záhady.

 

          Ja Shinigami Danted, vyslaný z vtedy najmocnejšej ríše Schinigamiov, ktorá nenesie žiadny názov, ale ovláda ju mocný Lord Zellogi, sa vkĺznem cez bránu medzi svetom ľudí a svetom Shinigami. V diaľke zahliadnem ako sa dvaja banditi snažia okradnúť dvoch bezbranných obchodníkov a vzlietnem so svojimi mocne napnutými krídlami, aby som vzhliadol túto veľmi vypätú situáciu. Pomyslel som si „Pchchhchchchaahaha ľudia sú zaujímaví.“

 

          Dívam sa ako sa rúti mladík so svojou pravdepodobne ženou a v ruke drží vejár, ktorým sa začne oháňať asi nejaký nový štýl Wu-schu a v tom mu sekunduje aj tá na prvý pohľad veľmi útla dievčina pripomínajúca štýl mačky. Drbb drbbb pšunkk prááásk, tí chudáci banditi si zabudli aj tých dvadsať lupeňov čo stihli ukradnúť nešťastníkom obchodníkom, ktorí veľavážene ďakovali. „Ste v poriadku?" opýtal sa záhadný párik. "Áno, ďakujeme, že ste prišli a pomohli nám, tí drzí lupiči nás chceli obrať o naše ťažko vydrené lupeny" odvetili obchodníci. Z veľkej vďaky ponúkali obchodníci lupeni ako odmenu za záchranu svojho života, ktoré potom záhadný mladý párik prijal. "No dobre teda" odvetil mladík z jedným zjazveným okom a dlhou jazvou na líci.

 

          Ako som prizeral tomuto incidentu napadlo ma, že vo svete ľudí by som ešte stále mal svoju moc a môj zampakutooo by sa dal dobíjať len z duší ľudí. Ale to robili len Shinigamiovia, ktorí boli vyvrhnutí do sveta ľudí a vyhnaní z povedzme Valhaly Shinigamiou. Jedným takýmto je aj Shinigami Rudra. Pre jeho bližší popis, má veľké krídla ako ja, s bielosivým perím a hnedočerveným zafarbením pokožky. Na ľavom boku nosí svoju záhadnú pošvu, v ktorej má ukrytú moc vetra.

 

          V diaľke počuť akýsi piskot. To sa ženie obrovská veterná smršť, ktorá zmetie polovicu ľudí a pri záhadnom páriku sa zastaví veľký čierny mrak, ktorý nesie v sebe nesmiernu silu všetkého čo sa v tom prapodivnom mraku nakopilo. Z neho vylezie Shinigami Rudra a vraví: "Z cesty vy malí červíci, lebo znesiem vaše duše z povrchu zemského." Zrazu sa záhadný mladík otočí a to už mačacie žieňa vrhne svoju žiletkovú kopiju priamo do tyla naštvaného Shinigamiho. A ten vraví "Hlupáci, neviete kto som, pokľaknite a proste o život." "Pchh" vyhŕkol mladík z dojazveným okom a učinil tak, ako mu naštvaný Shinigami vo vyhnanstve nariadil, ibaže potichu a nebadateľným spôsobom - vytiahol záhadnú krištáľovú guľu, z ktorej lietali neuveriteľné iskry a osvetľovali priestor medzi shinigamim a mladíkom. Vtom jagavá krištáľová guľa vzlietla do vzduchu a začalo niečo, čo sa podobalo obrovskej supernove. "Ahhhhhhhňaaaaaahhaaahhhhhaaahráááaáááaaaaa" Rudra slabol a jeho veterné sily ho opúšťali "Ahhha čooč too uaaááááááá pffffffiuuuuuuuuúúúúúúúú" mocný záblesk a nastalo ticho, na zemi leží mladík aj zo svojou mačacou devou a oproti nim sa rozpína zdrvený a zničený shinigami.

 

          Nato mladík pootočí hlavu mojím smerom a vidí mňa Shinigamiho Danted. "Aááá to je ččooooo" pozriem na seba. "Hhhhh Kitty vidíš to, je ich viac " odvetil svojej mačacej žene dokrvavený a zjazvený mladík. No tak počkať "Vy ma vidíte?" odpovedal som prekvapeným hlasom. "No jasné, že ťa vidíme, na takú stvúru tu máme našu fajnovú guľatú vecičku" povedal mladík a vybral z kapsy krištáľovú guľu, ktorou zmietol za ním zdanlivo mŕtveho Shinigamiho Rudru. Zrazu zo mňa vypadlo "tak počkajte, môžeme sa nejako dohodnúť" a mladík sa nebál odporovať a veľmi drzým spôsobom začal navrhovať. "Dohoda, sakra aká dohoda."

 

          "Ste veľmi zaujímaví, páčite sa mi, tak vám dám návrh." Povedal som im "Dám vám moje oči boha smrti a za to vy posilníte môj zampakutooo svojimi dušami". "S očami boha smrti budete prakticky neporaziteľní, budete poznať protivníka skôr, než na vás skúsi nejaký chvat echheechhhee." Mladíkovi sa môj návrh dosť zapáčil a tak prikývol. "Lenže upozorňujem ťa, že až príde tá chvíľa a tvoja duša opustí svoje telo, môj zampakutooo ju zachytí a staneš sa otrokom môjho meča." "Hmmnn tak to beriem, za neporaziteľnosť to stojí" odvetil mladík a podišiel ku svojej mačacej žene. "Tak a teraz s pomocou tohto Shinigamiho budeme neporaziteľní, no proste najmocnejší exorcisti na svete."

 

          Predal som im svoju schopnosť výmenou za silu ich duší a upozornil som ich, že až do doby keď sa výmena stane, budem musieť zostať s nimi ..."no to snáď nie!" Vyhŕkol mladík so zjazveným okom a podišiel rýchlejším krokom. "No ja som si tie pravidlá nevymyslel." upozornil som toho drzého, ale teraz už silného zjazvenca a pokračovali sme v ceste k polo zničenému mestu.

http://www.youtube.com/watch?v=6pdY4hjWjN0&feature=player_embedded#at=224

Koniec prvej časti....Prístupov 5782
Kvalita článku
(88%) hlasov 15

PRÍSPEVKY
SLEDOVAŤ
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Prihláste sa, alebo použite facebook login facebook login
ĎALŠIE ČLÁNKY V BLOGU
Z RUKY DO HUBY ČASŤ 2. (KIRA260686)
[ 18.9.2015] (príspevkov 2)
Z ruky do huby časť 1. (Kira260686)
[ 12.9.2015] (príspevkov 10)
Z ruky do huby (Kira260686)
[ 8.9.2015] (príspevkov 35)
Tomu ver - koncept (Kira260686)
[ 14.12.2012] (príspevkov 282)
Krok k dokonalosti č.8 (BruceLee1991)
[ 25.8.2012] (príspevkov 1177)
Krok k dokonalosti č.7 (BruceLee1991)
[ 6.5.2012] (príspevkov 4537)
Krok k dokonalosti č.6 (BruceLee1991)
[ 12.3.2012] (príspevkov 1753)
Extraterrestrial story (Dragonfly)
[ 29.1.2012] (príspevkov 1096)
Krok k dokonalosti č.5 (BruceLee1991)
[ 25.12.2011] (príspevkov 1250)
10/2011 zhrnutie blogu (Kira260686)
[ 1.11.2011] (príspevkov 2547)