blogy logo
login PRIHLÁS SA
BLOG kira260686
ČLÁNKY
DISKUSIE
2
SLEDUJETE BLOG
Vitajte na mojom blogu
Kira260686Krok k dokonalosti č.2 (BruceLee1991)
pridal Kira260686 5.5. 2011 o 20:54          V predošlej časti sme sa dočítali:

BruceLee1991 nám predstavil svoje účinkovanie a začiatky na sectore. Svoje prvé príspevky a svojich prvých priateľov. Článok končil vetami:

 

          "Už nemám svoj profil prázdny... teraz už nebudem sám... teraz mam priateľa, čo ma rovnaké myšlienky ako ja... môj život sa stal zas o niečo zaujímavším!" Vedľa mňa sa spolu so mnou, tešila aj malá chlpatučká guľôčka s menom škrečok Lee.

(koniec prvej časti)

 

 

 

          Škrečok Lee často chrumkáva grilovane horalky, ktoré si striedal cuckaním. Svojho plišáka pikachu, necháva si ho nasiaknuť tesko vínkom za jeden cent. Áno, takto si tu nažívam pri koľajniciach aj so svojím škrečkom Leem. Grilujeme si tu horalky a popíjame kvalitne, krabicové a hlavne lacné vínko, za jeden cent čo musím aj tak kradnúť lebo nemám ani ten prekliaty cent. Všade na okolo nás rastie nádherná zelena rastlina, ktorú si natláčam do fajky mieru aj s koreňom. Trhám to ako mrkvu z koreňom, veď je to zdravé. Dostávame do sveta dúh, poníkov a jednorožcov na ktorých Lee brázdi ako božská vatička mieru.

 

          Toto priateľstvo s Kirom, ma dostalo do najväčšieho bodu stredu pozornosti, aký som tu do teraz mal. Po tomto mierumilovnom nažívaní aj so svojim novým priateľom začali fámy a krivdy, že som Kirov alternick a podobne. Jeden z príkladov, ešte z dna prvého kontaktu s Kirom.

Kratos86
pridané 3.3.2011 15:33
stavím sa, že BruceLee1991 - Kira260686 - Kitty sú jedna a tá istá osoba

          Takýchto obvinení bolo čím ďalej, tým viac a viac. Neostalo mi nič iné, len dúfať, že to raz prestane. Márne som dúfal, ono sa to práve stupňovalo ešte k horšiemu. Každý môj príspevok bol braný ako zlí vtip od Kiri. Krvavo červené mínuská na mňa útočili z každej strany. Naznačovali mi, že už tu nemám čo robiť, neustále príspevky typu: "strať sa Kira, spamer, trol..."

          „Začal som premýšľať o Kirovi, Kira......Kira? To si vážne tak zlí, či ťa tu tak nemajú radi? Si ty vlastne smrteľník, či mystická bytosť, keď stíhaš toto všetko?" Až keď došlo k situácii, či sa postavím za mier alebo nespravodlivosť sectoru, v situácii keď útočili na Kiru, ako hladný kojoti,  či supy čo krúžia nad trápiacou sa bytosťou z posledných síl dokázať svetu, že chce len jedno "mier". Rozhodol som sa, že budem bojovať za mier, začali moje prvé útoky na protivníkov, čo nemalo veľký zmysel, bol som ešte len smrteľníkom.

          Nastalo ticho... Naše príspevky boli zmazane.... Kŕče v rukách mi nedovolili bojovať, dobojovane! V tom som započul valiaci sa zvuk vyššej sily sectoru menom "saver". Pre lepšiu predstavu, ako to znelo odporúčam tento odkaz, popri ktorom
pokračujte v čítaní článku:

 

 

          Stál pred nami ten čo určuje pravidla a zákony tohto sveta. Stal pred nami s celím svojim neporaziteľným týmom bohov. Tichým, ale prenikavým hlasom len povedal: "Za porušovanie pravidiel ste boli zabanovaný, mate zákaz prispievať do článkov." V tom sa mi zatmelo pred očami, vnútorná bolesť mi ochromila celé moje telo. Vo veľkej rýchlosti sa postavila predo mňa siruleta postavy v temnom zakrvavenom pľaští od krvi obeti padnutých v boji, čo sa stavali proti zákonom stvoriteľa sectoru. Toto je snáď stvoriteľ sectoru? Už len jeho prítomnosť spôsoboval zvuk praskajúcich sa skál všade na okolo. Spôsobil to vzduch ktorí okolo neho sťažel na úroveň, že devastovalo okolie na hromadu deštrukcie a sutín. Zvuk škriekajúceho sa vetra rezal bubienky a na dotyk roztrhal všetko čo mu stalo v ceste. Saverova ruka smerovala priamo na moju tvár. Myslel som len na Kiru, Kitty a škrečka Lee. Je to môj koniec...? Chytil ma pod krk a v zapätí ma pritisol k stene tak silnou a drviacou silou, že tlak čo spôsobil mojim nárazom rozmetal okolie na niekoľko kilometrov čistého chaosu . Priestor okolo mňa praskal a prach sa miesil s krvou čo mi tiekla z úst v plnom prúde. Pozrel sa mi do očí smrtiacim pohľadom a povedal: "Teraz zažiješ svet bolesti a samoty v bane zatratenia!"

 

 

          Stratil som vedomie, vnútorné zranenia mi spôsobovali nesmiernu bolesť. Začal som sa pomáli prebúdzať medzi sutinami. Ležal som tvárou k zemi, zvuk ktorí ma prebudil znel temne. Zvuk prosiacich sa duší zapečatených v bane mi dráždili už dosť ohluchnuté uši, pre dokonale splynutie s atmosférou sveta banu silno odporúčam  tento sountrack:

 


          Cítil som silnú bolesť hrdla, krv mi stále vytekala z úst, okolo mňa je kopa mojej krvi. Oslabeným telom sa snažím prevrátiť na chrbát aby som si to tu poobzeral, no v tom sa ma niekto spýta: "Aj teba dostal?" Pozriem som sa pomáli v smere hlasu čo na mňa prehovoril. Len z ťažkosťou zaostrujem zrak. Oči ma štípu zo zaschnutej krvi na tvári. Vidím ako niekto ku mne kráča, kľakne si a povie "To som ja Kira brat môj. Teraz spravím z teba moju pravú ruku. Staneš sa bohom ako ja a už nikdy sa ti nestane to čo teraz. Nabudúce sa mu postavíš ako seberovný protivník. Tomu ver!"

 

          Kira260686 je osoba o ktorú sa môžem oprieť, osoba na ktorú sa môžem spoľahnúť. No za Kirovým chrbtom niekto stojí. Záhadný chlapík ktorý sa usmeje a prehovorí ku mne: „Ja som Paces, teší ma.“ Pozriem sa na Kiru a Pacesa a spýtam sa ich: „Prečo to robíte? Prečo mi pomáhate?“ Paces naďalej stojí bez slova, no Kira si kľakne ku mne a povie mi: „Povedz mi jeden dôvod, prečo by sme ti nemali pomôcť!“ V tom mi podá ruku a pomôže mi vstať zo zeme.

(koniec druhej časti)Prístupov 5431
Kvalita článku
(84,1%) hlasov 17

PRÍSPEVKY
SLEDUJETE
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Prihláste sa, alebo použite facebook login facebook login
ĎALŠIE ČLÁNKY V BLOGU
Z RUKY DO HUBY ČASŤ 2. (KIRA260686)
[ 18.9.2015] (príspevkov 2)
Z ruky do huby časť 1. (Kira260686)
[ 12.9.2015] (príspevkov 10)
Z ruky do huby (Kira260686)
[ 8.9.2015] (príspevkov 35)
Tomu ver - koncept (Kira260686)
[ 14.12.2012] (príspevkov 282)
Krok k dokonalosti č.8 (BruceLee1991)
[ 25.8.2012] (príspevkov 1177)
Krok k dokonalosti č.7 (BruceLee1991)
[ 6.5.2012] (príspevkov 4537)
Krok k dokonalosti č.6 (BruceLee1991)
[ 12.3.2012] (príspevkov 1753)
Extraterrestrial story (Dragonfly)
[ 29.1.2012] (príspevkov 1096)
Krok k dokonalosti č.5 (BruceLee1991)
[ 25.12.2011] (príspevkov 1250)
10/2011 zhrnutie blogu (Kira260686)
[ 1.11.2011] (príspevkov 2547)