blogy logo
login PRIHLÁS SA
BLOG kira260686
ČLÁNKY
DISKUSIE
2
SLEDUJETE BLOG
Vitajte na mojom blogu
Kira26068604/2011 zhrnutie blogu (Kira260686)
pridal Kira260686 1.5. 2011 o 23:10          Zhrnutie nášho spoločného života na blogu bohov, je pre každého novinkou. Žijeme si tu vo vezení ako otroci sectoru, no napriek všetkému sme tu spolu šťastný. Mier prenikol do každého z nás. Mier, ktorý v bane hlása vládca Paces, náš otec, naša spása, naše svetlo.

 

 

 

          Novinky vo svete blogu bohov, užívatelia:

 

Saver si ma pridal do ignorovaných užívateľov, čiže vyjednávanie s teroristami pravdepodobne neakceptuje. Zaujímavé a to som práve chcel uzavrieť mierovú dohodu.

 

BruceLee1991 opäť pridal najviac príspevkov do bloku. Je to veľký správca blogu a uvedomuje si svoju zodpovednosť. Bruce zverejnil aj svoj prvý článok „Krok k dokonalosti“, ktorý mal veľký úspech. Ďalej sľúbil, že bude pravidelne písať články, čiže máme sa na čo tešiť.

 

Paces ako obvykle medituje v lese, zapadnutý snehom. Praje si byť nerušený! No napriek tomu nás niekedy milo prekvapí svojou návštevou a dá nám všetkým mierové požehnanie a odíde, ako je zvykom, v mieri.

 

Škrečok Lee sa počas vypisovania si na blog sa prejedol horálkymi. Bol taký napchaný, že ho BruceLee1991 večer nemohol napchať do klietky a tak škrečok spal na posteli a BruceLee1991 v klietke.

 

DeNrEs denno-denne preberá s BrucomLeem1991 naruta a anime. Samozrejme, že pri týchto témach nechýba aj  HaganenoEdward. No DeNrEs nás aj pravidelne všetkých budí svojimi piesňami mieru...

 

Patrik Dee nás dlhšie šokuje svojimi príjemnými príspevkami a k nemu sa nedávno pridal aj r!pper, čo nás naozaj veľmi teší a sme obom veľmi vďačný.

 

Ako nováčik zavítal na náš blog, každému známy a ženami chcený Marťas. Otázkou je, kde nechal svojich bratov Vraha a Kratosa

Wellbi, známi votrelec a mierový spojenec, naďalej bojuje po boku bohov so svojou snajprou a novým mierovým spojencom menom Xeno§Morph. Takisto nás nadchla aj Wellbiho žena Kaika, ktorá denne rodí podľa Wellbiho tisíc vajíčok. Otázne je, či je to jeho žena, kráľovná alebo otrokyňa.

 

 

 

          Nové články v blogu bohov mieru:

 

- Legendy sú späť            prístupov: 2.272               kvalita článku: 55,6%      príspevkov: 613

- Sector vs mier                 prístupov: 6.076               kvalita článku: 59,6%      príspevkov: 1.639

- Marťas a Kira                  prístupov: 2.912               kvalita článku: 78,8%      príspevkov: 611

- Krok k dokonalosti         prístupov: 1.110               kvalita článku: 82,9%      príspevkov: 184

 

 

 

          Príspevky k článkoch, ktoré nás potešili:

 

Patrik Dee nás potešil nejedným príspevkom:

Článok Sector vs mier

Neskutočné. Ja som sa asi fakt namotal na ten tvoj mier :) Je to opäť výborné a nebyť tých gramatických chýb, bolo by to dokonalé. :)
Znova je tam pár hlodov, ktoré stoja za to :)
"Za pásom má nedojedenú horálku a bezhlavo sa púšťa do súboju"
"Škrečok sa teší ako porazí Savera jednou ranou a spravý si z neho ponožky na zimu. "
,..ale korunu má táto hláška, tá je proste neskutočná. Nechápem, čo máš ty za myšlienkové pochody, ale klobúk dole.
"BruceLee, najmladší z bohov utrpel tlmenú ranu dvoma bohmi a rana ho zložila na lopatky. "

 

Článok Legendy sú späť

"Keď som sa ukludnil, potom si ma Lee odtiahol od svojho chlpatého telíčka a dal mi facku. Vytieklo zo mňa len pár litrov krvi, takže nebolo to nič vážne, videl som, že sa škrečok Lee stále kontroloval."
Aj keby si napísal iba toto, tak mám zase krajší deň :)

Tieto blogové články sú fenomenálne...

 

r!pper nesmierne potešil BrucaLeeho1991 príspevkom mier:

Článok Sector vs mier

čus baníci ako si tu žijete? Pomaly ale iste by ste mohli prestať fárať v hlbokých štôlňach Sectoru. Viem, že chcete trhnúť čílskych baníkov, ale dnes je to vo svete samý zával... dajte si poradiť a odbanujte sa, kým je čas. Špeciálne pozdravujem BruceLeeho, práve si robím Horalku v trojobale a podľa vône to vidím na fatálny gurmánsky zážitok. Moja poklona majstrovi šéfkuchárovi. Ešte musím vyskúšať Tesco vínko za 1 cent, ale až po sviatkoch, keď si vyberiem celoživotné úspory z vkladnej knižky. Môj idol Billy Idol ide zo steny preč a dávam si tam plagát Teba. Mier s vami, máte to tu super

 

MicrophoneSK prejavil náklonnosť ale držal si odstup:

Článok Legendy sú späť

Kira ja nikomu takemu ako si ty , teda ludom co evidentne sectorom ziju, neprajem ban. Ale na ten spamm by si si mal davat do buducna pozor. Vela stastia teda na slobode ;)

(poznámka k príspevku: no dlho nám tá sloboda nevydržala :))

 

Dragonfly nás potešil tiež viacerými príspevkami:

(, no najviac nás potešila jeho odpoveď, na náš návrh, ktorým sme mu sľúbili, že sa môže stať naším otrokom, no môže sa vypracovať aj na úroveň boha. Jeho reakcia na našu štedrú ponuku bola nasledovná)

Dovoliť mi stať sa vaším poddaným, dokonca spomenúť, že by som raz mohol byť boh... Mám slzy v očiach a je pre mňa neskutočne ťažké vyjadriť slovami, aká je to pre mňa veľká česť čítať tieto vety. O niečom takom som sa doteraz neodvážil ani len snívať.
Vládca Kira, máš pravdu, už som sem predtým raz písal, som rád, že si si ma zapamätal. Nie som výrazný typ. Dovoľuješ mi používať slovo mier, ďakujem. Až kým nespoznám svoj vlastný mier, budem toto slovo používať v zmysle zachovania pokoja a harmónie, pričom jeho najhlbšia podstata vzhľadom na moju osobu mi ostane skrytá najmenej najbližších 100 rokov... ako som už spomínal. Bohužiaľ, nie som dostatočne silný...
Budem sa musieť potrestať za to, že sa s vami bavím skoro ako so seberovnými, navrhujem dať si namiesto spánku 10 000 klikov.

 

Článok Krok k dokonalosti (Dragonflyho posledná veta nás dojala)

Bruce fakt super článok, mnohé mi objasnil, dokonca pripomenul... Čo je zaujímavé - v tej diskusii kde si sa zviditelnil mám aj ja svoj príspevok, prvý od môjho návratu po troch rokoch. A čo je ešte zaujímavejšie, ten môj príspevok šiel tak trocha proti tebe... Chcel som však iba udržať hodnoty, ktoré z nás robia ľudí, na svojom mieste. Pričom teba som vtedy ešte nepoznal. Bol si pre mňa neznámy diskutujúci, jeden z mnoha... ale padol si mi do oka... aj Kira... áno... tam sa to všetko začalo... Potom som vás chvíľu len pozoroval, kým som sa odvážil napísať, pričom som zabudol na predošlé udalosti. Spomenul som si a je mi to jedno, som tu šťastný (palec hore)

 

 

Na záver, nás obdaril pekným komentom vodca Paces

Článok Sector vs mier

CO JE SLOVO DAKOU I OMLUVOU TOUTO SPOVEDOU AKO SOM SA MOHOL STAT OBETOV PROTIKLADOV VLASNYCH OMILOV A KROKOV MNOHO PROBLEMOV ZO SEBOV V TOMTO S KURVENOM NEUPRIMNOM SVETE NA OKOLO KDE SIROKO DALEKO NENI NIKOHO KTO BY MI Z TOHO POMOHOL VON DVERE K TEBE MI OTVOR MA OSLOBOD POCHOP !!!

 

 

 

          Mierových spojencov je stále viac a viac. Blog bohov mieru je čoraz populárnejší . Fanúšikovia vyžadujú nové články s adekvátnou kvalitou. Bude to ťažké, ale ako sme už na začiatku spomínali, BrucaLee1991 začína aktívne s písaním článkov, gramatiku sa budeme snažiť regulovať aby vás neporazilo. 

 

          Na populárnom blogu bohov sme mali aj menšiu vzburu poddaných na čele so starou pani Roné. Našťastie lacná vzbura poddaných neprerušila nášho vládcu Pacesa s meditácie, lebo BruceLee1991 nasadil na Robé škrečka Lee, ktorý ju vytrestal. Stará pani R..é sa nasledovne zmierila s tým, že dostala mierové požehnanie od pána škrečka Lee. Hmmm a bolo po vzbure.

 

          Novinkou je zhrnutie mesiacu, podobným spôsobom ako to robí saver. Nechal som sa preto inšpirovať a rozhodol som sa, že sa budem starať o zabanovaných užívateľov spolu s BrucomLee1991 a vládcom Pacesom. Dragonfly je vo fáze vývoja, ale javí sa ako hodný adept pre tento blog bohov .

 

 

          Na záver pikoška od Pacesa. Príspevok do blogu k téme Sector vs mier:

 

Paces

ehm čo to čo to sa tu rieši Kira hmm BruceLee hmm vieš Bruce ano Kirovy to píše áno, áno ale keby nebolo mňa a následne teba, tak napíše asi len veľké JA a ja by som sa mu na to asi len pousmial :)...

musel som na toto reagovať a tak som odpísal:

 

Kira260686

brat Paces, bojím sa, že tvoje písmo by mnohým odpálilo hlavu...
hmmmm ako, ja ty ono čo ono ako chápeš, že mier som chcel povedať :)Prístupov 4497
Kvalita článku
(85,6%) hlasov 16

PRÍSPEVKY
SLEDOVAŤ
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Prihláste sa, alebo použite facebook login facebook login
ĎALŠIE ČLÁNKY V BLOGU
Z RUKY DO HUBY ČASŤ 2. (KIRA260686)
[ 18.9.2015] (príspevkov 2)
Z ruky do huby časť 1. (Kira260686)
[ 12.9.2015] (príspevkov 10)
Z ruky do huby (Kira260686)
[ 8.9.2015] (príspevkov 35)
Tomu ver - koncept (Kira260686)
[ 14.12.2012] (príspevkov 282)
Krok k dokonalosti č.8 (BruceLee1991)
[ 25.8.2012] (príspevkov 1177)
Krok k dokonalosti č.7 (BruceLee1991)
[ 6.5.2012] (príspevkov 4537)
Krok k dokonalosti č.6 (BruceLee1991)
[ 12.3.2012] (príspevkov 1753)
Extraterrestrial story (Dragonfly)
[ 29.1.2012] (príspevkov 1096)
Krok k dokonalosti č.5 (BruceLee1991)
[ 25.12.2011] (príspevkov 1250)
10/2011 zhrnutie blogu (Kira260686)
[ 1.11.2011] (príspevkov 2547)