blogy logo
login PRIHLÁS SA
BLOG kira260686
ČLÁNKY
DISKUSIE
1
SLEDOVAŤ BLOG
Vitajte na mojom blogu
Kira260686Sector vs mier (Kira260686)
pridal Kira260686 12.4. 2011 o 22:30   Saver, UNI, Spacejunker  vs  Paces, Kira260686, BruceLee1991

   Silná trojka bohov sectoru, proti silnej trojke bohov mieru.

 

          Sector má v sebe veľkú nespravodlivosť, ktorú okúsilo minimálne 50% užívateľov. Je nám všetkým jasné,  o čom tu je reč. Pravidlá sectoru sú jednoduché. No napriek všetkému, tam chýba najdôležitejšie pravidlo a to: „mier!“  So spomenutých šiestich bohov, je nám všetkým jasné o koho ide. Mená sú každému známe.  No priblížime si každého stručnou charakteristikou.

 

Stručná charakteristika bohov mieru:

     -Hláška: : „mier (smajlík v slnečných okuliaroch)“no,  dával sa tam fajčiaci smajlík, ale ten má momentálne ban.  Mier uzákonil Paces v polovice 19steho storočia na prelome tretieho tisícročia. Paces  je známy aj ako boh mieru. Prečo smajlík v slnečných okuliaroch? No predsa preto, že ten je zdravý!

     -Hláška: „tomu ver (palec hore)“ je každému viac ako známa. Je to moja, hláška. Lepšie povedaná hláška od Kira260686. Začínal som ako Pacesov poddaný, no vypracoval som sa...

     -Hláška: (no možno to hláška ani nie je:) ) „škrečok Lee“ jedná sa o škrečka, ktorý sa preslávil celým sectorm, je to  škrečok BrucaLeeho1991. Škrečok rád posilňuje, má rád ženy a medzi jeho obľúbené jedlo patria horálky :) BruceLee1991 spáva v pilinách v klietke, škrečok na posteli.

 

Stručná charakteristika bohov sectoru

     -Saver: obľúbená hláška „ban!“ veru veru, Saver je známi ako aj boh banu. Snaží sa byť väčšinou spravodlivý no od dokonalosti ako správny pozemšťan má ďaleko.

     -UNI: on je niečo ako náš škrečok, lepšie povedané UNI je vlk. Zatiaľ je stále záhada to, ako môže písať s pazúrikmi a labkami recenzie. No nie raz som spomínal, že sector je plný záhad... tak teda, toto je jedna z nich.

     -Spacejunker: milý chlapík, ktorý si plní zodpovedne pracovnú náplň. Rád odpíše pozemšťanom na ich otázky a nemá vo zvyku banovať. Ešte, že tak :)

 

          Schyľuje sa k veľkej bitke, k bitke bohov na Sectore, ktorá musela jedného dňa prísť na scénu. Bohovia sectoru a bohovia mieru sú na bojisku. Stojíme zoči-voči sebe a bez mihnutia oka sledujeme jeden druhého. Paces,  náš vodcu mieru, hladí na saver, mystického boha banu. Ja, Kira260686 sledujem UNIho a BruceLee1991 si obhliada nevinného Spacejunkera, ktorý nevyzerá ako veľká hrozba, no napriek tomu  nechce jeho silu podceňovať.

 

          Kto to začne, kto sa odváži k prvému ťahu ako prvý. Situácia ja napriek naším úsmevom hrdosti na tvári, veľmi napätá.  Zrazu spoza nášho chrbtu vyletí chlpatá guľôčka. Áno, je to on! Je to škrečok Lee. Za pásom má nedojedené horálku a bezhlavo sa púšťa do súboju. Škrečok je naša tajná zbraň, no v tomto prípade sa neovládol a zaútočil ako prvý, rútiac sa na Savera. Škrečok sa teší ako porazí Savera jednou ranou a spravý si z neho ponožky na zimu. UNIho si plánuje vypchať pilinami a spraviť si z neho boxovací mech a so Spacejunkera si chce spraviť farbivo pre svoje piliny, chce ich mať červené aby to v jeho klietke vyzeralo ako perzský koberec.

 

           Škrečok Lee sa teda vrhne rovno na Savera ako prvý s vyrútenými pazúrikmi. Saver vyťahuje myšku z vačku, z drahých nohavíc za 2,- centy a klikne ľavým tlačidlom myši, ktorú smeruje ma škrečka Lee. Škrečoka Lee v zápätí z ničoho nič šľahne nejaká neviditeľná sila o zem, až sa pod ním popraská zem. Zo škrečka vyletí len krv, očká sa mu prevrátia na bielka a nastane ticho. Škrečok Lee sa ani nehne. Všetci sme boli svedkami neuveriteľnej Saverovej sily. Nastalo ticho a strana bohov sectoru sa len usmieva. Nikto z nás nerozumel tomu ako rýchlo a jednoducho Saver zložil našu tajnú zbraň, naše eso v rukáve škrečka Lee.  No v tom počujem škripot zubov. Hneď som vedel o koho škripot zubov ide. Pozriem na BrucaLee1991, ktorému idú z oči krvavé slzy. Slzy hnevu, bojovnosti, pomstychtivosti  a beznádeje. Nabije sa okolo neho aura. BruceLee sa bleskovým pohybom vrhá na Saver zo zaťatými päsťami.  „Nie zadrž BruceLee1991!!!“ Bolo mi jasné, čo sa chystá BruceLee spraviť. BruceLee1991 sa rúti sa na Savera. Saver sa len pousmeje a chystá sa zopakovať útok, ktorý použil aj na škrečka Lee. Saverova myška miery priamo na BrucaLeeho a... Neváhal som! Vrhol som sa pred BrucaLeeho zo zavretými očami, chrbtom k Saverovi a tvárou k Brucovy a v tom to prišlo. Klik! Rana, sila, tlak, zaľahnutie v ušiach.

 

           Chvíľu som nevedel čo sa deje. No jedno bolo isté, že som utrpel neskutočnú ranu. Som na kolenách, zničený a zdrvený. Pozriem pred seba, stále vidím hmlisto. Zaostrím zrak a vidím BrucaLeeho1991 ako leží na chrbte v kaluži krvi. Dýcha, odľahlo mi. Bolo mi jasné, že keby som ho nekryl vlastným telom, určite by tento silný Saverov útok neprežil. No v tom pozriem za seba. Za mojím chrbtom stojí Paces! „Ale čo tam robí, kedy, ako?“ dávam si otázku. Zrazu mi to všetko došlo. Saverova rana bola tlmená Pacesvím telom, nasledovne uderila do mňa a ako posledný ju schytal BruceLee1991, ktorý je totálne odrovnaný. Už nemám síl, len kľačím na zemi, na kolenách a ponížene sledujem čo spraví Paces, Paces náš vodca, ktorý nás so všetkého vždy dostane. Spolieham sa na jeho mier. Nádej vomne stále nehasne, pri pohľade na Pacesa priam naopak.

 

          Ako som už spomínal, Paces ako jediný z nás stojí stále pevne na nohách. Kira260686 na kolenách, BruceLee1991  chrbtom leží na zemi v kaluži vlasnej krvi a statočného škrečka Lee, oživujú naši mierový spojenci.  Nerozumiem, ale pohľad v Pacesovej tvárí je sebaistý. Paces stojí, napriek tomu, že čelil najsilnejšej rane nespravodlivosti. Stojí voči silnej trojke bohov sectoru. Pacesova brada smeruje nahor a so založenými rukami stojí a ani sa nehne. Celý zaliaty krvou, pyšne stojí a nedáva najavo pocit bolesti, prehry či pocit poníženosti. Všetkých nás ochránil vlastným telom, je viac ako isté, že bolesť čo prežíva je nepredstaviteľná a väčšia akú som pocítil ja či BruceLee1991. Paces sa usmeje, vytečie mu z úst krv a povie:

„Saver, ako sa má tvoj mier?“

 

          Saver, UNI a Spacejunker zneistili. Žeby zo strachu z Pacesa alebo? V zápätí sa nám Saver otáča chrbtom a spolu s UNIm a Spacejunerom odchádzajú. Odchádzajú v mieri či v nádeji, že zosilnieme, alebo zo strachu s Pacesa? Nikto z nás nevie kto je víťaz a ako by to všetko skončilo nebyť Pacesovho mieru. Ťažko povedať, veď saverova rana zložila všetkých. Škrečok Lee okúsil saverovú silu a ledva prežil. Ja, Kira260686 som utrpel tlmenú saverovu ranu, ktorá ma zložila na kolená. BruceLee, najmladší z bohov utrpel tlmenú ranu dvoma bohmi a rana ho zložila na lopatky. No Paces stále stál na nohách s úsmevom na tvári. Žeby Pacesa držal mier na nohách, či jeho tajná sila, ktorá je pre každého veľkou záhadou? Jedným som si istý, že nádej na mier umiera posledná.

 

          Dobojované! Naši mierový spojenci: Danted, Matasko, DeNrEs, -Ratchet-, Wellbi, Roné, Kitty666, Marťas, či tajomný PatrikDee a podobne, odchádzajú z bojiska spolu s nami v nádeji, že mier bude jedného dňa prioritou sectoru. Preto nebuďme na seba zlí a správajme sa k sebe slušne. Nenadávajme si, neponižujme sa, rešpektujme názory druhých a bavme sa spolu v mieri. Veď sme ako jedna veľká rodina. Každý trávime na sectore veľa času, tak navrhujem mier. Otázka, namiesto porekadla na záver:

„Už vieš ako sa má tvoj mier?“Prístupov 10253
Kvalita článku
(64,7%) hlasov 30

PRÍSPEVKY
SLEDUJETE
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Prihláste sa, alebo použite facebook login facebook login
ĎALŠIE ČLÁNKY V BLOGU
Z RUKY DO HUBY ČASŤ 2. (KIRA260686)
[ 18.9.2015] (príspevkov 2)
Z ruky do huby časť 1. (Kira260686)
[ 12.9.2015] (príspevkov 10)
Z ruky do huby (Kira260686)
[ 8.9.2015] (príspevkov 35)
Tomu ver - koncept (Kira260686)
[ 14.12.2012] (príspevkov 282)
Krok k dokonalosti č.8 (BruceLee1991)
[ 25.8.2012] (príspevkov 1177)
Krok k dokonalosti č.7 (BruceLee1991)
[ 6.5.2012] (príspevkov 4537)
Krok k dokonalosti č.6 (BruceLee1991)
[ 12.3.2012] (príspevkov 1753)
Extraterrestrial story (Dragonfly)
[ 29.1.2012] (príspevkov 1096)
Krok k dokonalosti č.5 (BruceLee1991)
[ 25.12.2011] (príspevkov 1250)
10/2011 zhrnutie blogu (Kira260686)
[ 1.11.2011] (príspevkov 2547)