blogy logo
login PRIHLÁS SA
BLOG kira260686
ČLÁNKY
DISKUSIE
2
SLEDUJETE BLOG
Vitajte na mojom blogu
Kira260686Život v bane (Kira260686)
pridal Kira260686 15.3. 2011 o 17:50          Veľa ľudí prispieva na sector rôznymi príspevkami. Nie len na sectore platí: „Prikloň sa k väčšine (prispôsob sa), bez problémov zapadneš!“  Netvrdím, že to čo robia ostatný, je niečo zlé! Ale takisto nie je na škodu, rešpektovať názor iných, respektíve rešpektovať divné názory.  

 

          Ban je zvláštna forma polepšovne, alebo takzvaného vezenia na sectore. Toto vezenie som prežil a to tri krát! V tomto svete banu nie je nič, len prázdnota, pocit bezbrannosti, bezmocnosti a podobne. Krátkymi vetami vám všetkým opíšem priebeh môjho banu:

 

          Ako som už spomínal, ban som mal tri krát. Prvý a druhý ban bol štandardný, ale tretí mi zmenil život! Tretím banom som začal skúmať zákulisie sectoru, ktoré ponúka neuveriteľné skúsenosti. V bane trpí veľa ľudí , jeden z nich je aj vládca podsvetia a zákulisia sectoru „Paces“. Vo vezení žije už niekoľko týždňov, mesiacov. Je to silná osoba. Nevytvoril si nový nick len preto aby sám seba nesklamal, presne ako ja. Paces veľmi dobre vie ako to v zákulisí chodí. Každopádne treba vyčkať času a dočká sa nádeje. Bol uväznený do banu päť krát. Trpí osamote, nikto sa ho nespýta ako sa má, či ho niečo trápi a podobne. Viem, je to tragédia, takéto týranie. Kira260686 a Paces spoji v mukách svoje sily a bojovali bok po boku. Ako dvojka sme mocný vládcovia, bohovia bohov, takže dokážeme prežiť hocičo. Aj keď sa musím priznať, že ja som v bane mlel s posledného a po odbanovaní som prišiel do svetu sectoru ako veľký hrdina, celý zničený, zdrvený a na pokraji síl. Všetci sectoráci jasali moje meno a pýtali sa ma ako som to prežil. Za svoje prežitie v bane ďakujem hlavne Pacesovy.  

 

          Dávate si otázku kto je vlastne ten Paces? Samozrejme, že nie, veď ho tu každý pozná! Paces je boh, ženy ho chcú! Doslova a do písmena, ako ženy z neho šalejú, má veľa vlastných otrokov a veľa ľudí  má z neho strach. Paces je boh slova, hlásal mier, bránil tento siedmy zmysel, ale toto všetko ho stálo slobodu a bol nakoniec nespravodlivo zabanovaný. Kira260686 je spolu s Pacesom na vrchole slávy a našou tajnou zbraňou je BruceLee1991 spolu so svojím bojovým škrečkom Leem.

 

          Ako sa vyhnúť banu? Existuje zopár spôsobov, napríklad dať si pohov alebo dať si poriadnu sprchu, v lepšom prípade sprchu so saunou. Zopár vecí na bane nás štve najviac a to, nespravodlivosť a dĺžka banu, ktorá je nám, účastníkom banu neznáma. Vládca Kira260686 dostáva ban kvôli dokonalosti, to mi je jasné. Zažil som aj ľudí, ktorý si kládli otázku prečo ban dostali a nevedeli si to vysvetliť. V takomto prípade sa dá obrátiť na správcov sectoru, ktorý majú strašne veľa roboty a nie je možné aby odpovedali zabanovaným hriešnikom na ich podradné a ponížené otázky. V tomto prípade sa dá len jedno a to dať si spomínanú sprchu so saunou alebo klasiku a to dať si pohov. Sector by nám mohol ušetriť zbytočných otázok (zabanovaným užívateľom) pokiaľ by nám po zabanovaní plynula niekde v rohu čas, lepšie povedané odpočet, kedy nám ban skončí. Nie je totiž to možné aby sme beznádejne čakali a dávali si sami sebe otázku: „dokedy mám ten ban? Keby mi končí ban? Odbanujú ma niekedy vôbec?“ a podobne. Ak ste v štádiu, že ste zabanovaní niekoľko dní, týždňov, premýšľate len nad jedným... a to nad vytvorením si nového nicku. Je to hrubé porušenie pravidiel ale čo máte robiť, keď Vás už nikto ani len nepočúvne, nikto vám na vaše správy neodpovedá. Preto si myslím, že odpočet času do vypršania banu by stránke sector veľmi prospel. Za svoje nápady vďačím svojmu božskému rozumu, nie som totiž to podradný pozemšťan (ako mier aj takým) a nevyužívam len 7% mozgovej kapacity, tak nechcem za tento skvelí nápad žiaden honorár. Veď na čo by boli bohom penia, zamyslite sa nad sebou!

 

          Nedá mi nespomenúť užívateľa, ktorý si po každom napísanom článku dá sám sebe plusko. Ním je nepopulárny a obyčajní nikto, teda takzvaný otáznik „????“. Tento mladý pán (možno je to žena ja neviem) okrem toho, že prispeje mesačne 724príspevkami a dostane 724 plusiek, čo je úplne „normálne“, je známi asi aj tým, že ban nikdy nedostal, respektíve nedostane.  Život je nevyspytateľný a prinesie nám do cesty rôzne skúsenosti. Jednu z nich vám zadarmo opíšem:

Jedného slnečného dňa si píšem svoje nadprirodzene príspevky a všimol som si ako v článku „Gears of War 3 ukazuje ženskú silu“  otáznik vytváral s príspevkov pokec. Respektíve pokecovú diskusiu, lebo on sa zle vyspal. V príspevkoch hrešil a zhadzoval ľudi, napríklad:

Obul sa do mňa a nolimitboya

„...Uz ti to dr?e aj s nolimitboyom... pisete koniny v kazdej diskusii a ste zasypani minuskami....“

Nasledovne do uživateľa Patrik Dee

„...Uz ked pises o najmudrejsich na svete tak na tvojom mieste by som drzal hubu....“

O pár minút sa zapojil nolimitboy:

Nilimitboy: „no sbohom otaznik je uz aj psycholog, o tom kto sa vsade pcha by som na tvojom mieste pomlcal....
vsade bol, vsetko videl, klaniam sa ti“

Otáznikova reakcia ????:

„ty drz klapacku tak isto.. tiez tu mudrujes od kedy si sa tu objavil. Zhadzujes vsetko co nie je "simulator".. ty mna nemas co poucovat.“

 

          Na tomto príklade môžete vidieť, že otáznik „????“ mal dostať jasný ban od sectoru! Nedostal, na druhý deň si hravo vypisoval a opäť mudroval. No, na druhý deň aspoň nehrešil,  neponižoval a nesúdil. Je to len príklad toho, že otáznik bol zodpovedný za vznik „pokecu“, pritom používal nadávky v príspevkoch a aj napriek tomu nebol zabanovaný. Toto je príklad nespravodlivosti zabanovanie. Už som v článku spomínal, že administrátori sectoru nemôžu všetko ustriehnuť, tak im to nemôžeme dávať za vinu. Nikto nechce aby otáznik dostal ban za tieto príspevky, ale varovanie mohlo byť, teda aspoň to! Mrzí ma, že otáznika som dal ako príklad, tak je mojou povinnosťou mu venovať zopár riadkov ako vysvetlenie:

„Otáznik mier ti prajem, mier aj tvojej myške a ľavému tlačídku myši, s ktorým si dávaš pluská do každého svojho príspevku, mier. Nemám ťa rád len ja, ale aj celý sector. Sme radi, že ťa tu máme J. Opäť mier!“

 

          Budem sa opakovať. Samozrejme pred zabanovaním by mal byť užívateľ vopred informovaný, napomenutý a nie hneď ban a hotovo. Sme užívatelia sectoru a preto sa s nami nemá narábať ako s nejakými strojmi. Opäť sa opakujem, viem že toho šéfovia sectoru (Spacejunker, saver, UNI a pod.) majú veľa, ale predsa treba v tomto smere zvýšiť pozornosť a starať sa viac o spamerov a ľudí, ktorý blbnú na sectore a nie ich hneď odpísať na večné muky. Samozrejme na odpočet času po zabanovaní do odbanovania, (hodín/dní) by sa nemalo zabudnúť. Veta na záver: Veľa ľudí tvrdí, že Paces, Kira260686, BruceLee1991 či škrečok Lee sú divný, blázni a podobne. Jedno si pamätajte

„iba blázon, tvrdí o sebe, že nie je blázon!“Prístupov 4130
Kvalita článku
(60,3%) hlasov 36

PRÍSPEVKY
SLEDOVAŤ
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Prihláste sa, alebo použite facebook login facebook login
ĎALŠIE ČLÁNKY V BLOGU
Z RUKY DO HUBY ČASŤ 2. (KIRA260686)
[ 18.9.2015] (príspevkov 2)
Z ruky do huby časť 1. (Kira260686)
[ 12.9.2015] (príspevkov 10)
Z ruky do huby (Kira260686)
[ 8.9.2015] (príspevkov 35)
Tomu ver - koncept (Kira260686)
[ 14.12.2012] (príspevkov 282)
Krok k dokonalosti č.8 (BruceLee1991)
[ 25.8.2012] (príspevkov 1177)
Krok k dokonalosti č.7 (BruceLee1991)
[ 6.5.2012] (príspevkov 4537)
Krok k dokonalosti č.6 (BruceLee1991)
[ 12.3.2012] (príspevkov 1753)
Extraterrestrial story (Dragonfly)
[ 29.1.2012] (príspevkov 1096)
Krok k dokonalosti č.5 (BruceLee1991)
[ 25.12.2011] (príspevkov 1250)
10/2011 zhrnutie blogu (Kira260686)
[ 1.11.2011] (príspevkov 2547)